OBC vol. 3: QUEENSRYCHΕ ή CRIMSON GLORY

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Άβαταρ μέλους
castledemon
Δημοσιεύσεις: 932
Εγγραφή: Δευ 02 Απρ 2018, 14:02

OBC vol. 3: QUEENSRYCHΕ ή CRIMSON GLORY

Δημοσίευση από castledemon »

αυτο με τα handjobs του Drenning ειναι ενα κενο που έχω. Μπορεί κάποιος να μου στείλει PM να μαθω λεπτομερειες?? :toothy:
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3391
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

OBC vol. 3: QUEENSRYCHΕ ή CRIMSON GLORY

Δημοσίευση από Priamos »

castledemon έγραψε: Παρ 05 Ιούλ 2019, 12:44 αυτο με τα handjobs του Drenning ειναι ενα κενο που έχω. Μπορεί κάποιος να μου στείλει PM να μαθω λεπτομερειες?? :toothy:
Απο οσο ξερω, υπηρξε εξειδικευμενος "ηθοποιος" στη συγκεκριμενη πραξη.
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8763
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

OBC vol. 3: QUEENSRYCHΕ ή CRIMSON GLORY

Δημοσίευση από Zippo190 »

castledemon έγραψε: Παρ 05 Ιούλ 2019, 12:44 αυτο με τα handjobs του Drenning ειναι ενα κενο που έχω. Μπορεί κάποιος να μου στείλει PM να μαθω λεπτομερειες?? :toothy:
τι pm ρε σι, έπαιζε (δεν ξέρω αν παίζει ακόμα) σε τσόνες με την πορνοστάρ σύζυγο του.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Vic
Δημοσιεύσεις: 539
Εγγραφή: Τετ 28 Μαρ 2018, 19:22
Τοποθεσία: Crete
Επικοινωνία:

OBC vol. 3: QUEENSRYCHΕ ή CRIMSON GLORY

Δημοσίευση από Vic »

Zippo190 έγραψε: Παρ 05 Ιούλ 2019, 12:10 Προτείνω και spin off topic-διαγωνισμό με το ποιός είναι πιο τραγέλαφος: Geof Tate με τα καμπαρέ ή Jon Drenning με τα handjobs.
Ψηφίζω Τέιτ δαγκωτό. Όχι ότι δεν ήταν θλιβερός και ο Drenning (παρακμίλα και ανθυπομέτριο το βίντεο που είδαμε, εγώ έχω δει μόνο ένα πάντως) αλλά αυτό. Ένας μεταλλάς παίζει σε μια κακή τσόντα.

Για όλους τους λόγους που ψηφίζετε Queensryche και το προφίλ του σκεπτόμενου και ιντελεξουάλ και ξεγιδίσματος που αντιπροσώπευε ο Tate όμως, η διαφορά με τα καμπαρέ, τις περούκες και τα μεσημεριανάδικα, οι χλέπες στον ντράμερ ενώ χορεύει, τα πρόμο βίντεο με τα κρασά, τα FU και το βίντεο που κάνει reaction σε κακές αντιδράσεις που ζήτησε ο ίδιος (που εμφανίζεται η πορνοστάρ σύζυγος του Drenning! ινσέψιο του θρεντ!) είναι χαοτική. Είναι το άσπρο που γίνεται μαύρο. Ο άνθρωπος έκανε πρωταθλητισμό αποκαθήλωσης.

Και στην τελική ρε μαλάκα, μόνο για το τσουλούφι που άφησε και ήταν σαν τον Μπερτ από το Σουσάμι Άνοιξε, αρκεί.

(αφιερωμένο στον trigger - που πρέπει να αλλάξει το όνομά του σε triggered, χο χο χο) :love:
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

OBC vol. 3: QUEENSRYCHΕ ή CRIMSON GLORY

Δημοσίευση από rbrigade »

Zippo190 έγραψε: Παρ 05 Ιούλ 2019, 12:10 Προτείνω και spin off topic-διαγωνισμό με το ποιός είναι πιο τραγέλαφος: Geof Tate με τα καμπαρέ ή Jon Drenning με τα handjobs.
Εντάξει, τα ξεφτιλίκια του Drenning δεν υπάρχουν, για να βρεις κάτι χειρότερο πρέπει να περάσεις στον χώρο της παρανομίας.
Άβαταρ μέλους
nicolasg
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Κυρ 23 Αύγ 2020, 15:58

OBC vol. 3: QUEENSRYCHΕ ή CRIMSON GLORY

Δημοσίευση από nicolasg »

Δύσκολο, πολύ δύσκολο. ......Queensryche λόγω 5 δίσκων ενάντι 2, αλλά κυρίως λόγω πολύ περισσότερων ακροάσεων.
Άβαταρ μέλους
alexandros
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Σάβ 15 Αύγ 2020, 15:00

OBC vol. 3: QUEENSRYCHΕ ή CRIMSON GLORY

Δημοσίευση από alexandros »

Queensryche,γιατί tate, γιατί στα καλύτερά τους ήταν καλύτεροι από C.G., γιατί πέραν από το πρωτοκλασσάτο metal που έπαιξαν, έβγαλαν ένα φουλ συναισθηματικό album, το promised land. Έβγαλαν αλμπουμάρες οι Crimson Glory, αλλά εύκολα Queensryche.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”