CRYPT SERMON - The Ruins of Fading Light

Κους-κους για τα άλμπουμ που γουστάρουμε.
Άβαταρ μέλους
ilias
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2019, 18:33

CRYPT SERMON - The Ruins of Fading Light

Δημοσίευση από ilias »

Ιδιαιατερη περιπτωση!Ακουσμα που θελει τις ακροασεις του για να μπεις στο νοημα.Εχει ατμοσφαιρα ριφαρες και ΦΩΝΑΡΑ για μενα!Οσοι δεν το εχετε ακουσει ακουστε το οπωσδηποτε και δωστε του χρονο ειναι πολυ δυνατο
Άβαταρ μέλους
Spyros
Δημοσιεύσεις: 327
Εγγραφή: Τρί 13 Μαρ 2018, 20:31

CRYPT SERMON - The Ruins of Fading Light

Δημοσίευση από Spyros »

theBox έγραψε: Πέμ 17 Οκτ 2019, 22:04 Να ρωτησω κατι...Αυτα τα ...GRUNGE φωνητικα βρίσκετε οτι κολλάνε και σας αρεσουν; Προσπαθω ολο αυτο τον καιρο να πεισω τον εαυτο μου οτι μου αρεσει. Οκ δεν λεω, ριφαρες, ατμοσφαιρα, μελωδιες κτλ ολα κομπλε, αλλα μολις μπαινει ο τυπος ξενερωνω, και φανταζομαι ποσα σκαλια επανω θα ηταν με κατι στο κλασσικο "υμνικο" στυλ .
Ουφ επιτέλους μου έφυγε ένα βάρος!! Νόμιζα ήμουν ο μόνος.. Η αλήθεια είναι πως με εκνευρίζουν τόσο που ακόμα δεν έχω καταφέρει να τον ακούσω ολόκληρο σερι.. Ακούω 2-3 τραγούδια εδώ άλλα 2-3 εκεί κ.ο.κ Και θεωρώ κι εγώ τον Ozzy μεγάλο τραγουδιστή :D :D
Άβαταρ μέλους
castledemon
Δημοσιεύσεις: 932
Εγγραφή: Δευ 02 Απρ 2018, 14:02

CRYPT SERMON - The Ruins of Fading Light

Δημοσίευση από castledemon »

Spyros έγραψε: Σάβ 21 Δεκ 2019, 21:04
theBox έγραψε: Πέμ 17 Οκτ 2019, 22:04 Να ρωτησω κατι...Αυτα τα ...GRUNGE φωνητικα βρίσκετε οτι κολλάνε και σας αρεσουν; Προσπαθω ολο αυτο τον καιρο να πεισω τον εαυτο μου οτι μου αρεσει. Οκ δεν λεω, ριφαρες, ατμοσφαιρα, μελωδιες κτλ ολα κομπλε, αλλα μολις μπαινει ο τυπος ξενερωνω, και φανταζομαι ποσα σκαλια επανω θα ηταν με κατι στο κλασσικο "υμνικο" στυλ .
Ουφ επιτέλους μου έφυγε ένα βάρος!! Νόμιζα ήμουν ο μόνος.. Η αλήθεια είναι πως με εκνευρίζουν τόσο που ακόμα δεν έχω καταφέρει να τον ακούσω ολόκληρο σερι.. Ακούω 2-3 τραγούδια εδώ άλλα 2-3 εκεί κ.ο.κ Και θεωρώ κι εγώ τον Ozzy μεγάλο τραγουδιστή :D :D
εμενα παλι μου φερνουν πολυ σε Morgana Lefay (και δε με χαλαει καθολου) και απορώ που δεν διάβασα πουθενα αλλού την συσχέτιση. Μονο εγω το ακουω; o_O
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6252
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

CRYPT SERMON - The Ruins of Fading Light

Δημοσίευση από theBox »

[mention]castledemon[/mention] Εχεις φυσικα δικιο. Κι εγω το ακούω. Απλά το grunge ήταν πιο "προβοκατορικο". Σε κάθε περιτωση, εδω βρίσκω οτι δεν κολλάνε.
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
Advancing Yokeda
Δημοσιεύσεις: 2627
Εγγραφή: Πέμ 17 Οκτ 2019, 11:33

CRYPT SERMON - The Ruins of Fading Light

Δημοσίευση από Advancing Yokeda »

Απάλευτα φωνητικά για τα δικά μου δεδομένα... Τον έχω παρατήσει εδώ και καιρό το δίσκο....
Behold their steel
Black forever
On their blades the curse
The sorcery of death
Απάντηση

Επιστροφή στο “Metal Κυκλοφορίες”