BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Κους-κους για τα άλμπουμ που γουστάρουμε.
Άβαταρ μέλους
Starman
Δημοσιεύσεις: 1530
Εγγραφή: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:09
Τοποθεσία: ATHENS

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Starman »

Priamos έγραψε: Παρ 21 Φεβ 2020, 23:46
Starman έγραψε: Παρ 21 Φεβ 2020, 23:40 Γιατί ρε παιδιά θέλετε να μου χαλάσετε το όνειρο; Από τη μέρα που οριοθέτησαν την ημερομηνία της κυκλοφορίας, έχω τα χρήματα σε μικρό άσπρο φακελάκι με την ένδειξη BSTA. Περιμένω πως και πώς να έρθει η 12η Μαρτίου να μπω από τους πρώτους μέσα και να τσιμπήσω κόπια. Δεν θέλω καν να σκεφτώ ότι θα φάω αυτά τα χρήματα σε κάτι άλλο. :toothy:
Βάλτα καλύτερα σε κάναν προθεσμιακο λογαριασμό να αυγατιζουν και όταν επιτέλους τον βγάλουν τον δίσκο, θα τον αγοράσεις και θα σου περισσεψουν κάτι ψιλά να πάρεις μια βιλίτσα στη Μύκονο. :D
Αυτή σου η σιγουριά με βάζει σε σκέψεις. Ώρες – ώρες σκέφτομαι μήπως όλο αυτό είναι ένα παιχνίδι όλων όσων έχετε το demo και διασπείρετε fake news για να γελάσετε με εμάς τους υπόλοιπους. Σας έχω ικανούς. :D
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Priamos »

Είμαστε η elite και θέλουμε να παραμείνουμε! :D
Απλά όταν ο μικρός βοσκός έχει φωνάξει "Λύκος!!!!"
άδικα τόσες φορές, όταν αυτός πράγματι εμφανιστεί, λογικό είναι εμείς να μην τον πιστεψουμε.
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Zippo190 »

Priamos έγραψε: Παρ 21 Φεβ 2020, 23:46
Starman έγραψε: Παρ 21 Φεβ 2020, 23:40 Γιατί ρε παιδιά θέλετε να μου χαλάσετε το όνειρο; Από τη μέρα που οριοθέτησαν την ημερομηνία της κυκλοφορίας, έχω τα χρήματα σε μικρό άσπρο φακελάκι με την ένδειξη BSTA. Περιμένω πως και πώς να έρθει η 12η Μαρτίου να μπω από τους πρώτους μέσα και να τσιμπήσω κόπια. Δεν θέλω καν να σκεφτώ ότι θα φάω αυτά τα χρήματα σε κάτι άλλο. :toothy:
Βάλτα καλύτερα σε κάναν προθεσμιακο λογαριασμό να αυγατιζουν και όταν επιτέλους τον βγάλουν τον δίσκο, θα τον αγοράσεις και θα σου περισσεψουν κάτι ψιλά να πάρεις μια βιλίτσα στη Μύκονο. :D
οι προθεσμίες έχουν πολύ χαμηλά επιτόκια τώρα, ενδεικτικό ότι οι τράπεζες δεν επιθυμούν την διακράτηση ρευστού. Αν θέλεις να αυγατίσουν καλύτερα να αναζητήσεις κάποιο επενδυτικό πακέτο (συμμετοχή σε ομολογιακό δάνειο, λίγες μετοχές, λίγο συνάλλαγμα). Υπάρχουν διάφορα χαμηλού κινδύνου (και χαμηλής απόδοσης) για όσους ενδιαφέρονται.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Advancing Yokeda
Δημοσιεύσεις: 2627
Εγγραφή: Πέμ 17 Οκτ 2019, 11:33

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Advancing Yokeda »

Zippo190 έγραψε: Σάβ 22 Φεβ 2020, 10:44 οι προθεσμίες έχουν πολύ χαμηλά επιτόκια τώρα, ενδεικτικό ότι οι τράπεζες δεν επιθυμούν την διακράτηση ρευστού. Αν θέλεις να αυγατίσουν καλύτερα να αναζητήσεις κάποιο επενδυτικό πακέτο (συμμετοχή σε ομολογιακό δάνειο, λίγες μετοχές, λίγο συνάλλαγμα). Υπάρχουν διάφορα χαμηλού κινδύνου (και χαμηλής απόδοσης) για όσους ενδιαφέρονται.
:S :S :S
Behold their steel
Black forever
On their blades the curse
The sorcery of death
Άβαταρ μέλους
Starman
Δημοσιεύσεις: 1530
Εγγραφή: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:09
Τοποθεσία: ATHENS

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Starman »

Μα δεν θέλω να τα επενδύσω. Εγώ θέλω να τα χαλάσω σε BLACK SWORD THUNDER ATTACK. Περιμένω το θαύμα.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Priamos »

Zippo190 έγραψε: Σάβ 22 Φεβ 2020, 10:44
Priamos έγραψε: Παρ 21 Φεβ 2020, 23:46
Starman έγραψε: Παρ 21 Φεβ 2020, 23:40 Γιατί ρε παιδιά θέλετε να μου χαλάσετε το όνειρο; Από τη μέρα που οριοθέτησαν την ημερομηνία της κυκλοφορίας, έχω τα χρήματα σε μικρό άσπρο φακελάκι με την ένδειξη BSTA. Περιμένω πως και πώς να έρθει η 12η Μαρτίου να μπω από τους πρώτους μέσα και να τσιμπήσω κόπια. Δεν θέλω καν να σκεφτώ ότι θα φάω αυτά τα χρήματα σε κάτι άλλο. :toothy:
Βάλτα καλύτερα σε κάναν προθεσμιακο λογαριασμό να αυγατιζουν και όταν επιτέλους τον βγάλουν τον δίσκο, θα τον αγοράσεις και θα σου περισσεψουν κάτι ψιλά να πάρεις μια βιλίτσα στη Μύκονο. :D
οι προθεσμίες έχουν πολύ χαμηλά επιτόκια τώρα, ενδεικτικό ότι οι τράπεζες δεν επιθυμούν την διακράτηση ρευστού.
Μα το νόημα είναι ( = υπονοούμενο ;) ) ότι δε θα αυγατισουν λόγω υψηλού επιτοκίου, αλλά λόγω παρέλευσης ΜΕΓΑΑΑΛΟΥ χρονικού διαστήματος μέχρι την κυκλοφορία του άλμπουμ των BSTA! :D :D
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Zippo190 »

Priamos έγραψε: Σάβ 22 Φεβ 2020, 11:12
Zippo190 έγραψε: Σάβ 22 Φεβ 2020, 10:44
Priamos έγραψε: Παρ 21 Φεβ 2020, 23:46

Βάλτα καλύτερα σε κάναν προθεσμιακο λογαριασμό να αυγατιζουν και όταν επιτέλους τον βγάλουν τον δίσκο, θα τον αγοράσεις και θα σου περισσεψουν κάτι ψιλά να πάρεις μια βιλίτσα στη Μύκονο. :D
οι προθεσμίες έχουν πολύ χαμηλά επιτόκια τώρα, ενδεικτικό ότι οι τράπεζες δεν επιθυμούν την διακράτηση ρευστού.
Μα το νόημα είναι ( = υπονοούμενο ;) ) ότι δε θα αυγατισουν λόγω υψηλού επιτοκίου, αλλά λόγω παρέλευσης ΜΕΓΑΑΑΛΟΥ χρονικού διαστήματος μέχρι την κυκλοφορία του άλμπουμ των BSTA! :D :D
με 0,25 επιτόκιο δεν αυγαδίζουν ποτέ.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Priamos »

Ούτε σε 1000 χρόνια; :D ( βαριέμαι να κάνω τις πράξεις αλλά μάλλον ούτε τότε...)
ΥΓ. Ναι ρε τι λέω. Καμιά ελπίδα... Θα τις κανω τις πράξεις και θα δω πότε μπορεί ο Starman να συνδυάσει την αγορά BSTA με μια βιλίτσα στη Μύκονο.
Υγ2. Χρειάζεται εναν τύπο που δεν θυμάμαι τώρα και βαριέμαι να βρω μόνος μου, αλλά μιλάμε για παραπάνω από 1.000.000 χρόνια. Το θέμα είναι ότι ο [mention]Starman[/mention] είναι "πολύ ηλικιωμένος" για να προφτάσει άλμπουμ BSTA και βιλίτσα στη Μύκονο με αρχικό κεφάλαιο 12 ευρώ. :D Αν ήταν 1.000.000 (τουλάχιστον) χρόνια νεώτερος θα τα προφταινε και τα δύο! :D
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Starman
Δημοσιεύσεις: 1530
Εγγραφή: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:09
Τοποθεσία: ATHENS

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Starman »

Ρε [mention]Xstroyer[/mention] με το πόνο μας έπαιζες τόσο καιρό; Γέλαγες όσο εμείς ψάχναμε την αλήθεια;
Παραθέτω τα links για να πιστέψετε και οι υπόλοιποι.

https://www.noremorse.gr/products/black ... copies-mcd

https://www.noremorse.gr/products/black ... copies-mlp
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6254
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από theBox »

Το χτυπησα δευτερολεπτα αφου ανέβηκε στο FB. B)
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Zippo190 »

Φυσικά και έγινε κράτηση. Αν και ακόμα σαν όνειρο φαίνεται.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
White Wolf

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από White Wolf »

Επιθεση γεναιοι μου!!!!!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14655
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από CountRaven »

Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Advancing Yokeda
Δημοσιεύσεις: 2627
Εγγραφή: Πέμ 17 Οκτ 2019, 11:33

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από Advancing Yokeda »

Respect και thanx στη No Remorse!
Οργασμός μελωδίας!
Η κομματάρα πάει για 3ήμερο repeat.
Behold their steel
Black forever
On their blades the curse
The sorcery of death
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14655
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

BLACK SWORD THUNDER ATTACK - March Of The Damned

Δημοσίευση από CountRaven »

Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Απάντηση

Επιστροφή στο “Metal Κυκλοφορίες”