UNLEASH THE ARCHERS - Abyss

Κους-κους για τα άλμπουμ που γουστάρουμε.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14655
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

UNLEASH THE ARCHERS - Abyss

Δημοσίευση από CountRaven »



Οι Καναδοί επιστρέφουν με νέο άλμπουμ.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6254
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

UNLEASH THE ARCHERS - Abyss

Δημοσίευση από theBox »

Ακουγοντας ΜΟΝΟ το πρωτο κομματι, και μην εχοντας ιδεα αν θα μου αρεσει ο δισκος σαν συνολο, εχω να σχολιασω οτι ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ γραφεις κιθαριστικα ριφ.

Εντιτ: λιγο που το περασα επιπολαια και στα επομενα, περα απο διαφορα ποπ/modern "ξεφτιλικια" που ακουσα, εντυπωση μου εκανε το ποσο ΒΑΒΟΥΡΑ κανουν τα πληκτρα/πλατες που παιζουν ολη την ωρα απο πισω.


Εμπεριστατομενη άποψη τις επομενες μερες που θα προσπαθησω να το ακουσω κανονικα.
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

UNLEASH THE ARCHERS - Abyss

Δημοσίευση από rbrigade »

Είναι μπάντα αχταρμάς, αλλά έχουν τις στιγμές τους. Ελπίζω τα ξεφτιλίκια να μην κυριαρχούν
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

UNLEASH THE ARCHERS - Abyss

Δημοσίευση από Zippo190 »

To εξώφυλλο σπέρνει, το γκομενάκι τόπ, η μουσική όχι. Για κάποιο λόγο όμως έχουν ρεύμα...
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Xstroyer
Δημοσιεύσεις: 1850
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιαν 2018, 12:26

UNLEASH THE ARCHERS - Abyss

Δημοσίευση από Xstroyer »

πωπω όλα στα κόκκινα... Τρομερά ενοχλητική παραγωγή. όχι ότι δεν είναι καλή, γαμώ είναι, αλλά εμένα προσωπικά με ενοχλεί όλη αυτή η βαβούρα παντού. Μου θύμισε όταν είχα δει το Terminator 3 στο κινηματογράφο και με πόνεσε το κεφάλι μου από τη βαβούρα.
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

UNLEASH THE ARCHERS - Abyss

Δημοσίευση από Zippo190 »

Xstroyer έγραψε: Δευ 28 Σεπ 2020, 17:54 πωπω όλα στα κόκκινα... Τρομερά ενοχλητική παραγωγή. όχι ότι δεν είναι καλή, γαμώ είναι, αλλά εμένα προσωπικά με ενοχλεί όλη αυτή η βαβούρα παντού. Μου θύμισε όταν είχα δει το Terminator 3 στο κινηματογράφο και με πόνεσε το κεφάλι μου από τη βαβούρα.
μετά είδες το Terminator: Dark fate και ήρθες στα ίσια σου. :P :P
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Metal Κυκλοφορίες”