Θέματα με Tapatalk

Για προβλήματα ή προτάσεις ποστάρετε εδώ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
nicolasg
Δημοσιεύσεις: 814
Εγγραφή: Κυρ 23 Αύγ 2020, 15:58

Θέματα με Tapatalk

Δημοσίευση από nicolasg »

Δεν είναι πολύ σχετικό το νήμα, αλλά δεν βρήκα άλλο ξεκλείδωτο και πιο κατάλληλο....
Δεν με βάζει καθόλου από Ταπατοκ σήμερα...

Γενικά, τον τελευταίο καιρό, εκανα follow στο Tapatalk και μετά από λίγη ώρα χανοταν το φόρουμ.
Αυτό καθημερινα...

Και δεν το εμφανίζει με search μέσα στο Tapatalk, έπρεπε να κάνω search στο Google και να μου ανοίξει από εκεί το Tapatalk.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Θέματα με Tapatalk

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

nicolasg έγραψε: Τετ 02 Δεκ 2020, 23:13 Δεν είναι πολύ σχετικό το νήμα, αλλά δεν βρήκα άλλο ξεκλείδωτο και πιο κατάλληλο....
Δεν με βάζει καθόλου από Ταπατοκ σήμερα...

Γενικά, τον τελευταίο καιρό, εκανα follow στο Tapatalk και μετά από λίγη ώρα χανοταν το φόρουμ.
Αυτό καθημερινα...

Και δεν το εμφανίζει με search μέσα στο Tapatalk, έπρεπε να κάνω search στο Google και να μου ανοίξει από εκεί το Tapatalk.
Το έχω εντοπίσει και εγώ το πρόβλημα εδώ και ένα μήνα. Καμια φορά λυνεται με καθαρισμο cache και re-install του app, αλλά νομιζω πως εχει να κανει με το tapatlk + version του plugin εδω στο φορουμ. Έχω ανοιξει τικετ και περιμένω... Το ΣΚ αν προλάβω θα ρίξω κοιτάξω να κανω κ εδω ενα update μπας κ φιλοτιμηθεί :)
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Θέματα με Tapatalk

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

@nicolasg Τελικά όλο κ περισσότεροι χρήστες tapatalk αντιμετωπίζουν το ίδιο πρόβλημα -όχι μονο σε εμάς- οπότε επέλεξα να το απενεργοποιήσω για να μην επιβαρύνεται και το φόρουμ με «νεκρά» features. Τσέκαρε εδώ το σχετικό post: viewtopic.php?p=55815#p55815
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Αναφορά προβλημάτων και προτάσεων”