STRYPER: Remix του κομματιού "To Hell With The Devil"

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

STRYPER: Remix του κομματιού "To Hell With The Devil"

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Θα είναι διαθέσιμο μονο για τους συνδρομητές της σελίδας. Ελπίζω να κυκλοφορήσιε κ απο κανα YouTube μεριά, γιατί όσο κ να γουστάρουμε την κιτρινόμαυρη ΠΑΕ, συνδρομή για ένα κ μόνο κομμάτι πάει πολύ :D
This Thursday we'll be releasing an awesome remix of the song 'To Hell With The Devil'. Our friend Jeff Savage did an amazing remix. We were all blown away and will be releasing it to Patreon only members on 1/21/21.
https://www.patreon.com/Stryper

They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
Metal_Warrior
Δημοσιεύσεις: 1159
Εγγραφή: Τρί 02 Ιαν 2018, 19:18

STRYPER: Remix του κομματιού "To Hell With The Devil"

Δημοσίευση από Metal_Warrior »

νομίζω πιο πολύ αξίζει να συζητηθεί το patron το ίδιο, παρά το γεγονός οτι έκαναν remix ένα κομμάτι τους. Μηνιαία συνδρομή για special announcements, να σου λένε τι ακούν και premium συνδρομή εκατοντάδων ευρώ το μήνα για να σου λένε happy birthday?
Προφανώς και οι μουσικοί δεν βγαίνουν πια με πωλήσεις μουσικής, αλλά είναι αυτό το μέλλον; Πόσοι από εμας θα κάνανε sign up? Νεώτερα μέλη, 19άρηδες κλπ θα ενδιαφέρονταν;
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

STRYPER: Remix του κομματιού "To Hell With The Devil"

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Ναι και εμένα με προβληματίζει είναι η αλήθεια, όπως και το γεγονός πως για να επιβιώσει μια μπάντα / καλλιτέχνης σήμερα πρέπει να καταντήσει σε μεγάλο βαθμό να είναι κ influencer, να κάνει live stream στο FB/insta κάθε τρεις και λίγο και να σε βομβαρδίζει με φωτος κ ανούσια share για να μείνει ζωντανός σε επίπεδο «αλγορίθμου». Αν δεις το patreon σαν ένα συγχρονο fan club, σαν αυτά που για να μπεις πλήρωνες παλιά κάποια εγγραφή / συνδρομή, βγάζει κάποιο νόημα. Όταν όμως γίνεται εντελώς επιθετικά κ σε επίπεδο κοροϊδίας, πχ παρατραβηγμένα crowdfunding κ ανύπαρκτα perks, είναι μεγάλο "Χ" 🤔
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

STRYPER: Remix του κομματιού "To Hell With The Devil"

Δημοσίευση από LuciferSteele »

άρα όσοι πληρώνουν θα ενημερώνονται και όσοι δεν πληρώνουν θα μένουν στην απέξω? αυτοί δεν είναι οπαδοί?
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

STRYPER: Remix του κομματιού "To Hell With The Devil"

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Νομίζω πως ο διαχωρισμός που πρέπει να γίνει είναι οπαδοί vs φανμπόηδες. Τα updates στο patreon δεν νομιζω να ενδιαφέρουν τον "μέσο" οπαδό 🤔
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
LuciferSteele
Δημοσιεύσεις: 6992
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 10:24

STRYPER: Remix του κομματιού "To Hell With The Devil"

Δημοσίευση από LuciferSteele »

κακώς γίνεται ο όποιος διαχωρισμός. από τη στιγμή που ακούω τη μπάντα, παίρνω το δίσκο, το μπλουζάκι κλπ, είμαι οπαδός. και δεν με κάνει λιγότερο αρρωστάκι με την πάρτη τους το να ΜΗΝ θέλω να πληρώνω συνδρομή-νταβατζιλίκι
We scribe in the dark of the night our Black Steele
The evil rite of the black and the light We now reveal to you
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”