Δύο χρόνια μετά το Release Athens οι MANOWAR θέλουν να γυρίσουν Ελλάδα...

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6252
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Re: Δύο χρόνια μετά το Release Athens οι MANOWAR θέλουν να γυρίσουν Ελλάδα...

Δημοσίευση από theBox »

Advancing Yokeda έγραψε: Τετ 16 Ιουν 2021, 09:50
theBox έγραψε: Τρί 15 Ιουν 2021, 14:34
Xstroyer έγραψε: Τρί 15 Ιουν 2021, 13:43 Εννοείται πως το κομμάτι ΑΠΑΙΤΕΙ όλα τα μέρη. Δεν θέλουμε "edited versions". Δεν θέλουμε και όσους γκρινιάζουν πριν καν ανακοινωθεί κάτι επισήμως. ΡΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕ!
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ το Achilles το εχω βαλει στο cubase και εχω ψαλιδίσει τα περιττα μερη. B)
Σάστισα! Περίμενα να το είχες του πεταματού... :twisted: :D
Λοιπον...θα πω κατι, θα το γράψω ΜΙΑ φορα και ελπίζω να μεινει μεταξυ μας: Το triumph of steel γενικα μου αρέσει. Δεν σκίζω τα ρουχα μου, αλλα ναι μια χαρά δισκος. :twisted:
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
Starman
Δημοσιεύσεις: 1530
Εγγραφή: Παρ 02 Νοέμ 2018, 14:09
Τοποθεσία: ATHENS

Re: Δύο χρόνια μετά το Release Athens οι MANOWAR θέλουν να γυρίσουν Ελλάδα...

Δημοσίευση από Starman »

theBox έγραψε: Τετ 16 Ιουν 2021, 11:02 Λοιπον...θα πω κατι, θα το γράψω ΜΙΑ φορα και ελπίζω να μεινει μεταξυ μας: Το triumph of steel γενικα μου αρέσει. Δεν σκίζω τα ρουχα μου, αλλα ναι μια χαρά δισκος.
@theBox τέτοιες δηλώσεις δεν είναι για να μένουν κρυφές. Βαδίζεις στο σωστό δρόμο. Κάλλιο αργά παρά ποτέ. :)

On topic τώρα, μακάρι να τους δούμε και εδώ του χρόνου, αλλά είμαι επιφυλακτικός για την τόλμη των διοργανωτών για μεγάλα event το 2022. Οι άνθρωποι μετά από τέτοιο στραπάτσο και έχοντας κατά νου την κακή εμπειρία της προηγούμενης δεκαετίας ίσως να μη ρισκάρουν πολύ. Θα έλεγα ότι περισσότερο αναγνωριστική θα είναι η επόμενη χρονιά για τις συναυλίες των μεγάλων ονομάτων. Επειδή όμως είμαστε αρκετοί που καιγόμαστε να τους ξαναδούμε και καθώς όλο και θα λιγοστεύουν οι ευκαιρίες στο μέλλον, μήπως να βάζαμε στην άκρη του μυαλού μας από τώρα να νοικιάσουμε ένα βανάκι 10 – 15 θέσεων και να πεταχτούμε αυθημερόν μέχρι το Plovdiv για να τους δούμε; Αν τώρα παίξουν και εδώ ακόμα καλύτερα.
Άβαταρ μέλους
giorgos
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Τετ 15 Μάιος 2019, 12:46

Re: Δύο χρόνια μετά το Release Athens οι MANOWAR θέλουν να γυρίσουν Ελλάδα...

Δημοσίευση από giorgos »

Προσκύνημα στο Βασίλειο του Ατσαλιού! Μέχρι και το εμβόλιο κάνω για να τους δω :D
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Re: Δύο χρόνια μετά το Release Athens οι MANOWAR θέλουν να γυρίσουν Ελλάδα...

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Από το group "MANOWAR FANS":

Προς όλους τους Έλληνες φίλους της σελίδας!!! Όταν με το καλό έρθουν στην Ελλάδα οι θεοί, οι Manowar έχουν συμφωνήσει με δύο μεγάλους Έλληνες Ηθοποιούς να Απαγγειλουν Εδάφια Ομήρου Ιλιάδα και Οδύσσεια, φόρο τιμής προς όλους τους Έλληνες οπαδούς και συνάμα με το καινούργιο τραγούδι "" The Revenge of Odysseus " Είμαι υπερηφανος για το Μεγαλείο που θα έρθει στην Ενδοξη Ελλάδα!!!!! Μείνετε συντονισμενοι ΑΔΈΡΦΙΑ!!!!!! MANOWAR Μέχρι να σβήσει ο Ήλιος!!!!

They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
TitusGroan
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: Τρί 05 Ιουν 2018, 22:46
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Δύο χρόνια μετά το Release Athens οι MANOWAR θέλουν να γυρίσουν Ελλάδα...

Δημοσίευση από TitusGroan »

Χμμμ ανησυχητικα ακουγονται αυτα....
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14654
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: Δύο χρόνια μετά το Release Athens οι MANOWAR θέλουν να γυρίσουν Ελλάδα...

Δημοσίευση από CountRaven »

Αναμένω σχόλιο @theBox για την ομαλή εξέλιξη του τόπικ.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6252
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Re: Δύο χρόνια μετά το Release Athens οι MANOWAR θέλουν να γυρίσουν Ελλάδα...

Δημοσίευση από theBox »

CountRaven έγραψε: Πέμ 08 Ιούλ 2021, 12:35 Αναμένω σχόλιο @theBox για την ομαλή εξέλιξη του τόπικ.
το "Ένδοξη" δεν χρειαζοταν κεφαλαία. Ειναι επίθετο που προσδιορίζει (κατ΄αυτον) την Ελλάδα η οποια όντως θέλει κεφαλαίο όντας όνομα.
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14654
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: Δύο χρόνια μετά το Release Athens οι MANOWAR θέλουν να γυρίσουν Ελλάδα...

Δημοσίευση από CountRaven »

theBox έγραψε: Πέμ 08 Ιούλ 2021, 12:40
CountRaven έγραψε: Πέμ 08 Ιούλ 2021, 12:35 Αναμένω σχόλιο @theBox για την ομαλή εξέλιξη του τόπικ.
το "Ένδοξη" δεν χρειαζοταν κεφαλαία. Ειναι επίθετο που προσδιορίζει (κατ΄αυτον) την Ελλάδα η οποια όντως θέλει κεφαλαίο όντας όνομα.
Πνίγηκα με Φρέντο Καπουτσίνο.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Advancing Yokeda
Δημοσιεύσεις: 2627
Εγγραφή: Πέμ 17 Οκτ 2019, 11:33

Re: Δύο χρόνια μετά το Release Athens οι MANOWAR θέλουν να γυρίσουν Ελλάδα...

Δημοσίευση από Advancing Yokeda »

Εδάφια στη Βίβλο.
Σε Ιλιάδα/Οδύσσεια, στίχοι και ραψωδίες
Behold their steel
Black forever
On their blades the curse
The sorcery of death
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”