Οι MIRROR στην Cruz Del Sur

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14768
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Οι MIRROR στην Cruz Del Sur

Δημοσίευση από CountRaven »

Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6299
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Re: Οι MIRROR στην Cruz Del Sur

Δημοσίευση από theBox »

Εκει που τους αξιζει δλδ.
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
castledemon
Δημοσιεύσεις: 932
Εγγραφή: Δευ 02 Απρ 2018, 14:02

Re: Οι MIRROR στην Cruz Del Sur

Δημοσίευση από castledemon »

Ηταν δικαιο και εγινε πράξη
Εγω θα ηθελα να μαθω βεβαια πως εγινε και το ντεμπουτο τους το κυκλοφορησε η Metal Blade. Δεν ειναι συνηθισμενο αυτο, ειδικα για Ελλάδα/Κύπρο, πόσο μάλλον για ντεμπούτο
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14768
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: Οι MIRROR στην Cruz Del Sur

Δημοσίευση από CountRaven »

castledemon έγραψε: Δευ 15 Νοέμ 2021, 09:52 Ηταν δικαιο και εγινε πράξη
Εγω θα ηθελα να μαθω βεβαια πως εγινε και το ντεμπουτο τους το κυκλοφορησε η Metal Blade. Δεν ειναι συνηθισμενο αυτο, ειδικα για Ελλάδα/Κύπρο, πόσο μάλλον για ντεμπούτο
Ο Tas -μπάσο- έχει παίξει και με ELECTRIC WIZARD οπότε αρκετές πόρτες ήταν ανοιχτές. Και μιας και αναφέρω τις παλιές του μπάντες, οι ντουμάδες του φόρουμ να τσεκάρουν οπωσδήποτε THE GREAT COVEN.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Xstroyer
Δημοσιεύσεις: 1886
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιαν 2018, 12:26

Re: Οι MIRROR στην Cruz Del Sur

Δημοσίευση από Xstroyer »

Το ντεμπούτο βέβαια δεν πούλησε ιδιαίτερα και μετά από λίγο καιρό ήταν στις προσφορές, οπότε δεν συνέχισαν να βρίσκονται στην ίδια εταιρεία. Για μένα, καλύτερα. Bέβαια, και η Bad Omen που έβγαλε το δεύτερο, είναι πολύ σοβαρή εταιρεία και ίσως με καλύτερο δίκτυο διανομής από την Cruz Del Sur. Δεν ξέρω κατα πόσο "ήταν δίκαιο και έγινε πράξη" ή απλώς "πέφτουν" λίγο λίγο. Θα δούμε, αν και τους ταιριάζει η Ιταλική εταιρεία.
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14768
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: Οι MIRROR στην Cruz Del Sur

Δημοσίευση από CountRaven »

Xstroyer έγραψε: Δευ 15 Νοέμ 2021, 15:30 Το ντεμπούτο βέβαια δεν πούλησε ιδιαίτερα και μετά από λίγο καιρό ήταν στις προσφορές, οπότε δεν συνέχισαν να βρίσκονται στην ίδια εταιρεία. Για μένα, καλύτερα. Bέβαια, και η Bad Omen που έβγαλε το δεύτερο, είναι πολύ σοβαρή εταιρεία και ίσως με καλύτερο δίκτυο διανομής από την Cruz Del Sur. Δεν ξέρω κατα πόσο "ήταν δίκαιο και έγινε πράξη" ή απλώς "πέφτουν" λίγο λίγο. Θα δούμε, αν και τους ταιριάζει η Ιταλική εταιρεία.
Εγώ πάντως ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω τον ντόρο που έγινε με δαύτους. Τα άλμπουμ δεν μου μίλησαν και τόσο, δεν με χάλασαν βέβαια αλλά ok... Ίσως το παραπάνω σχόλιο για τις πωλήσεις μα επιβεβαιώνει κάπως. Ίσως και όχι.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6299
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Re: Οι MIRROR στην Cruz Del Sur

Δημοσίευση από theBox »

Ρε το ντεμπουτο ειδικα ηταν θείκο...
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”