DOOMSWORD - Sacred Metal ντεμο επανακυκλοφορει απο Postmortem Apocalypse

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Άβαταρ μέλους
vasilis2112
Δημοσιεύσεις: 933
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 02:02

Re: DOOMSWORD - Sacred Metal ντεμο επανακυκλοφορει απο Postmortem Apocalypse

Δημοσίευση από vasilis2112 »

TitusGroan έγραψε: Πέμ 23 Δεκ 2021, 19:28 (Πως κανετε αυτο με τα ονοματα με το @ ρε παιδια;;;)
Μπορείς να το κανεις και «ολογράφως» γράφοντας mention μέσα σε αγκύλες, το όνομα του χρήστη που θέλεις να «αναφέρεις», /mention μέσα σε αγκύλες, όλο μια εντολή χωρίς κενά. Ελπίζω να είναι κατανοητό όπως το γράφω.
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14656
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: DOOMSWORD - Sacred Metal ντεμο επανακυκλοφορει απο Postmortem Apocalypse

Δημοσίευση από CountRaven »

@TitusGroan

Πάτα shift και 2'να βγει το @ και ξεκίνα να γράφεις το όνομα χρήστη που θες, θα σου βγάλει κουτάκι να διαλέξεις. Τεχνολογία όχι μαλακίες.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
TitusGroan
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: Τρί 05 Ιουν 2018, 22:46
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: DOOMSWORD - Sacred Metal ντεμο επανακυκλοφορει απο Postmortem Apocalypse

Δημοσίευση από TitusGroan »

Ειδα το φως το αληθινο!
Άβαταρ μέλους
TitusGroan
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: Τρί 05 Ιουν 2018, 22:46
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: DOOMSWORD - Sacred Metal ντεμο επανακυκλοφορει απο Postmortem Apocalypse

Δημοσίευση από TitusGroan »

@CountRaven , @vasilis2112

just checking :P
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14656
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: DOOMSWORD - Sacred Metal ντεμο επανακυκλοφορει απο Postmortem Apocalypse

Δημοσίευση από CountRaven »

Με αυτά και με αυτά εγώ δεν το έχω πάρει ακόμα και μάλλον έφαγα πακέτο.

Είχα μείνει ήσυχος ότι θα το πάρω από No Remorse που πράγματι έφερε κόπιες αλλά εξαφανίστηκαν σε χρόνο ρεκόρ ενώ ήμουν μακριά από το PC.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
TitusGroan
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: Τρί 05 Ιουν 2018, 22:46
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: DOOMSWORD - Sacred Metal ντεμο επανακυκλοφορει απο Postmortem Apocalypse

Δημοσίευση από TitusGroan »

@CountRaven θα βρεθουν καλοθελητες να το προσφερουν στις πλατφορμες.....Παντως αποδειχτηκε μικρο το τιραζ των 400 και η επιλογη αμερικανικης εταιρειας ανεβασε την τιμη στα υψη...
Άβαταρ μέλους
vasilis2112
Δημοσιεύσεις: 933
Εγγραφή: Τρί 02 Οκτ 2018, 02:02

Re: DOOMSWORD - Sacred Metal ντεμο επανακυκλοφορει απο Postmortem Apocalypse

Δημοσίευση από vasilis2112 »

CountRaven έγραψε: Τρί 08 Φεβ 2022, 05:49 Με αυτά και με αυτά εγώ δεν το έχω πάρει ακόμα και μάλλον έφαγα πακέτο.

Είχα μείνει ήσυχος ότι θα το πάρω από No Remorse που πράγματι έφερε κόπιες αλλά εξαφανίστηκαν σε χρόνο ρεκόρ ενώ ήμουν μακριά από το PC.
Helle τσέκαρε!
Άβαταρ μέλους
Xstroyer
Δημοσιεύσεις: 1850
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιαν 2018, 12:26

Re: DOOMSWORD - Sacred Metal ντεμο επανακυκλοφορει απο Postmortem Apocalypse

Δημοσίευση από Xstroyer »

Πάντως αυτό το "χειροποίητο" εξώφυλλο ήταν λίγο σοκ. Για κάποιους φαινόταν ωραίο, για τους περισσότερους που το έπιασαν στα χέρια τους όμως, φάνηκε σαν μια πολυδιαφημισμένη αποτυχία.
Άβαταρ μέλους
Advancing Yokeda
Δημοσιεύσεις: 2627
Εγγραφή: Πέμ 17 Οκτ 2019, 11:33

Re: DOOMSWORD - Sacred Metal ντεμο επανακυκλοφορει απο Postmortem Apocalypse

Δημοσίευση από Advancing Yokeda »

Προσωπικά το λάτρεψα. Όλο το πακέτο ήταν αυτό που θα ήθελα να έχει ένα θρυλικό demo ενός θρυλικού συγκροτήματος. Ακούγοντας το demo ασταμάτητα πάνω από 1 μήνα τώρα συνειδητοποιώ πως μου λείπουν οι Doomsword σήμερα και γενικά λείπει αυτή η κλάση επικού heavy metal.
Behold their steel
Black forever
On their blades the curse
The sorcery of death
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14656
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: DOOMSWORD - Sacred Metal ντεμο επανακυκλοφορει απο Postmortem Apocalypse

Δημοσίευση από CountRaven »

Advancing Yokeda έγραψε: Τρί 08 Φεβ 2022, 15:45 Προσωπικά το λάτρεψα. Όλο το πακέτο ήταν αυτό που θα ήθελα να έχει ένα θρυλικό demo ενός θρυλικού συγκροτήματος. Ακούγοντας το demo ασταμάτητα πάνω από 1 μήνα τώρα συνειδητοποιώ πως μου λείπουν οι Doomsword σήμερα και γενικά λείπει αυτή η κλάση επικού heavy metal.
Κάτι ανάλογο κουβέντιαζα το πρωί με τον Κουτί. Όχι με βάση τους Doomsword ντε και καλά, αλλά γενικότερα. Ίσως ανοίξω τόπικ γκρίνιας. Να γίνει 12 σελίδες να νιώσουμε χειμώνα ΦΣ.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
Advancing Yokeda
Δημοσιεύσεις: 2627
Εγγραφή: Πέμ 17 Οκτ 2019, 11:33

Re: DOOMSWORD - Sacred Metal ντεμο επανακυκλοφορει απο Postmortem Apocalypse

Δημοσίευση από Advancing Yokeda »

Άνοιξέ το το τιμημένο. Τρώγομαι καιρό να γκρινιάξω για τα σύγχρονα μεταλλικά δρώμενα και δεν το κάνω για λόγους πολιτικής ορθότητας :D
Behold their steel
Black forever
On their blades the curse
The sorcery of death
Άβαταρ μέλους
TitusGroan
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: Τρί 05 Ιουν 2018, 22:46
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: DOOMSWORD - Sacred Metal ντεμο επανακυκλοφορει απο Postmortem Apocalypse

Δημοσίευση από TitusGroan »

To τζακετ ειναι καπως ιδιαιτερο, λεπτο, ευθραυστο, με περιεργη υφη αλλα το περιεχομενο εχει σημασια. Πολυ ενδιαφερον το βιβλιαρακι με τα το ιστορικο και τις αναμνησεις της μπαντας. Σημαντικη επανακυκλοφορια.
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6254
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Re: DOOMSWORD - Sacred Metal ντεμο επανακυκλοφορει απο Postmortem Apocalypse

Δημοσίευση από theBox »

CountRaven έγραψε: Τρί 08 Φεβ 2022, 16:30
Advancing Yokeda έγραψε: Τρί 08 Φεβ 2022, 15:45 Προσωπικά το λάτρεψα. Όλο το πακέτο ήταν αυτό που θα ήθελα να έχει ένα θρυλικό demo ενός θρυλικού συγκροτήματος. Ακούγοντας το demo ασταμάτητα πάνω από 1 μήνα τώρα συνειδητοποιώ πως μου λείπουν οι Doomsword σήμερα και γενικά λείπει αυτή η κλάση επικού heavy metal.
Κάτι ανάλογο κουβέντιαζα το πρωί με τον Κουτί. Όχι με βάση τους Doomsword ντε και καλά, αλλά γενικότερα. Ίσως ανοίξω τόπικ γκρίνιας. Να γίνει 12 σελίδες να νιώσουμε χειμώνα ΦΣ.
ΠΡΕΠΕΙ ανοιχτει. Εχουμε καιρο να "μιλησουμε" εδω μεσα. :D
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
TitusGroan
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: Τρί 05 Ιουν 2018, 22:46
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: DOOMSWORD - Sacred Metal ντεμο επανακυκλοφορει απο Postmortem Apocalypse

Δημοσίευση από TitusGroan »

Παμε δυνατα.
Πωληθηκε η πρωτη κοπια στο discogs για 65 ευρω, χαχαχα. Δεν προλαβα να δω αν ηταν απο ιδιωτη ή καταστημα.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”