FIREWIND 20TH ANNIVERSARY LIVE SHOWS

«Ατζεντα» για τρέχουσες συναυλίες, reports, κανονίσματα κλπ.
Απάντηση
nightbreaker33
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Τετ 23 Ιουν 2021, 13:15
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

FIREWIND 20TH ANNIVERSARY LIVE SHOWS

Δημοσίευση από nightbreaker33 »

Οι Firewind για να γιορτάσουν την επέτειο των 20 χρόνων απο την κυκλοφορία του πρώτου τους άλμπουμ "Between Heaven And Hell" έκαναν ενα live στην Aθήνα εχτές και θα κάνουν και ένα live σήμερα στη Θεσσαλονίκη.

https://www.youtube.com/shorts/H_ufNsE-6U0
https://www.viva.gr/tickets/music/firewind/

Εκπλήσομαι που δεν το ανέφερε κανείς αυτό εδώ.
nightbreaker33
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Τετ 23 Ιουν 2021, 13:15
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: FIREWIND 20TH ANNIVERSARY LIVE SHOWS

Δημοσίευση από nightbreaker33 »

Για το Show της Αθήνας:

Πρέπει να επισημανθεί οτι ο ήχος ήταν πολύ καλός. Να φανταστείτε αν καθόσουν κατω απο το ηχείο άκουγες και παλι τα πάντα. Δεν είχα ακούσει Firewind ποτε στη ζωή μου αλλα μπορούσα να καταλάβω οτι επροκειτο για τερμα επαγγελματιες μουσικους.Highlights: Ο Drummer που με το σολο του παρολιγο να δημιουργησει τρυπες στα ντραμς, το smoke machine που ειχε βαλει μεσα στη κιθαρα του ο Gus και ηταν ωραιο σαν εφε οτι και καλα επερνε φωτια το fretboard απο το πολυ γρηγορο σολο του. Αλλα γενικά είχε πολυ power μεσα η συναυλία..

Στις 20:00, έγινε meet and greet οπου μπορουσες να βγαλεις φωτο με τα μελη του συγκροτηματος και να σου υπογραψουν τους δισκους σου.
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14654
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: FIREWIND 20TH ANNIVERSARY LIVE SHOWS

Δημοσίευση από CountRaven »

Εκπλήσομαι που δεν το ανέφερε κανείς αυτό εδώ.
Γιατί δεν βοηθάτε και εσείς λίγο;

Δεν είναι τίποτα να ανοίξει κάποιος ένα θέμα με μια ημερομηνία και μια συναυλία.

Όλη μέρα κάνω ροή ειδήσεων στην πραγματική μου δουλειά και φτάνουν ξημερώματα και έχω να ανεβάσω άπειρο υλικό και στην ομάδα στο facebook και εδώ.

Στο τέλος με παίρνει ο ύπνος στο κινητό. Είμαι ενας άνθρωπος, δεν μπορώ να τα προλάβω όλα.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
nightbreaker33
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Τετ 23 Ιουν 2021, 13:15
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: FIREWIND 20TH ANNIVERSARY LIVE SHOWS

Δημοσίευση από nightbreaker33 »

Γιατί δεν βοηθάτε και εσείς λίγο;

Δεν είναι τίποτα να ανοίξει κάποιος ένα θέμα με μια ημερομηνία και μια συναυλία.

Όλη μέρα κάνω ροή ειδήσεων στην πραγματική μου δουλειά και φτάνουν ξημερώματα και έχω να ανεβάσω άπειρο υλικό και στην ομάδα στο facebook και εδώ.

Στο τέλος με παίρνει ο ύπνος στο κινητό. Είμαι ενας άνθρωπος, δεν μπορώ να τα προλάβω όλα.
Δεν σε κατηγορώ Count Raven. Προφανώς και υπάρχει προτεραιότητα η δουλειά του κάθε ανθρώπου + το ότι γίνονται πολλές εξελίξεις στο δρόμο του μέταλ και γίνονται πολλές συναυλίες τώρα τελευταία. Πρώτα η υγεία βέβαια μετα η δουλειά και μετά το φόρουμ .
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14654
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: FIREWIND 20TH ANNIVERSARY LIVE SHOWS

Δημοσίευση από CountRaven »

nightbreaker33 έγραψε: Σάβ 01 Οκτ 2022, 23:13
Γιατί δεν βοηθάτε και εσείς λίγο;

Δεν είναι τίποτα να ανοίξει κάποιος ένα θέμα με μια ημερομηνία και μια συναυλία.

Όλη μέρα κάνω ροή ειδήσεων στην πραγματική μου δουλειά και φτάνουν ξημερώματα και έχω να ανεβάσω άπειρο υλικό και στην ομάδα στο facebook και εδώ.

Στο τέλος με παίρνει ο ύπνος στο κινητό. Είμαι ενας άνθρωπος, δεν μπορώ να τα προλάβω όλα.
Δεν σε κατηγορώ Count Raven. Προφανώς και υπάρχει προτεραιότητα η δουλειά του κάθε ανθρώπου + το ότι γίνονται πολλές εξελίξεις στο δρόμο του μέταλ και γίνονται πολλές συναυλίες τώρα τελευταία. Πρώτα η υγεία βέβαια μετα η δουλειά και μετά το φόρουμ .
Πρώτα το φόρουμ χαχα!

Δεν είπα ότι με κατηγορείς

Όταν βλέπεις και εσύ και όλοι ότι δεν υπάρχει κάτι, open a topic!!!

Μου έστειλαν βίντεο από το live Θεσσαλονίκη τώρα. Χαμός.

Σαλονικάρα κάποτε στην αρχή τους έπαιζαν για κυριολεκτικά δέκα άτομα.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Απάντηση

Επιστροφή στο “Metal Συναυλίες & Events”