Θα σέβεστε - παρτ 10

Αυτά καλό είναι να μην γίνονται...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8724
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Θα σέβεστε - παρτ 10

Δημοσίευση από Zippo190 »

Τη στιγμή που τα ΚΟΥΝΕΛΑΚΙΑ του FB (συμπεριλαμβανομένου και εμού) πασχίζουν να κάνουν ρίβιους σε γατοδισκάκια που αφορούν πέντε άτομα και τους συγγενείς της μπάντας ένας σκληρός ΜΥΣΤΗΣ έχει αφιερώσει ολόκληρο blog στην παρουσίαση πραγματικά χρήσιμων προιόντων μακρυά από εβραιομασωνικά σκρούτζ και λοιπές πλατφόρμες:

Energizer. Φακός Μπαταρίας Led 55lm. Waterproof 2AA Light Είναι ένας αρκετά μεγάλος, ογκώδης, φακός. Ιδανικός, για μεγάλα χέρια, σαν τα δικά μου. Πολύ εργονομικό το σχέδιό του. Το χέρι μου, τον αγκαλιάζει τέλεια. Τα υλικά του εμπνέουν αρκετή εμπιστοσύνη. Είναι πολύ ελαφρύς.
Το φως του, δεν είναι ρυθμιζόμενο, αλλά, σταθερής δέσμης. Φέγγει, πραγματικά πολύ δυνατά. Είναι ο ισχυρότερος φακός, που έχω πιάσει ποτέ στα χέρια μου! Πραγματικά, η δύναμή του, θα εντυπωσιάσει και τους πιο δύσπιστους. http://ultratechproducts.blogspot.com/2 ... 619ff6e3fb

Jameson Irish whiskey Επιπλέον, η φιάλη του Jameson. Είναι μάλλον άσχημη. Και δεν μού αρέσει το πράσινο χρώμα της. Θα την προτιμούσα διάφανη. Ώστε να φαίνεται, το υγρό, και ο χρωματισμός του. http://ultratechproducts.blogspot.com/2023/03/

Johnson & Johnson Baby Oil [200ml] ο έχω χρησιμοποιήσει αρκετές φορές σαν λάδι για ερωτικό μασάζ γιατί είναι πολύ φθηνό και κάνει αρκετά καλή δουλειά. Το μπουκαλάκι είναι όμορφο αισθητικά με υπεραρκετή χωρητικότητα (200 ml) για τις δικές μου ανάγκες.Το άρωμά του είναι όμορφο και γλυκό. Θυμίζει μωρό, γι’ αυτό και λέγεται Baby Oil. http://ultratechproducts.blogspot.com/s ... %20Johnson

Vaseline Original Protecting Jelly (100ml) Αγόρασα το συγκεκριμένο προϊόν διότι μού αρέσει να μού βάζει δαχτυλάκι η κοπέλα μου όταν κάνουμε έρωτα. Μετά συγχωρήσεως! Αλλά αυτός είναι ο πραγματικός λόγος της αγοράς μου. Η υφή του και η αίσθηση στο σώμα είναι απαλή. http://ultratechproducts.blogspot.com/2 ... 79bc5c8d0b


κάνω έκκληση στον @CountRaven να τον φέρει στο FS ΧΤΕΣ.

official site: http://ultratechproducts.blogspot.com/
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
aorpanos72
Δημοσιεύσεις: 2867
Εγγραφή: Τρί 23 Φεβ 2021, 10:04

Re: Θα σέβεστε - παρτ 10

Δημοσίευση από aorpanos72 »

Aχαχαχαχχαχαχαχα πνιγηκα με τον καφέ πρωίνιατικα...Που βρέθηκε αυτή η μορφή...κλαίω. Μεταγραφη αεροδρομίου αν έρθει στο FS.
" When Hairspray Meet Shoulder Pad" Show at Mercury-radio.net
Άβαταρ μέλους
Corum Jhaelen Irsei
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: Σάβ 21 Μαρ 2020, 22:20

Re: Θα σέβεστε - παρτ 10

Δημοσίευση από Corum Jhaelen Irsei »

Ωραια! τωρα δεν εχω προβλημα να δημοσιοποιησω το μπλογκ μου, με τις κριτικες που εχω κανει σε

χαρτοπετσετες
μανταλακια, τα ξυλινα
πενσες
πανες ακρατειας απο λατινικες χωρες
Δεν είμαι καμιά αδερφή να πετάω σπόντες.
Άβαταρ μέλους
SifiSMelodicRock
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: Πέμ 25 Ιουν 2020, 13:28

Re: Θα σέβεστε - παρτ 10

Δημοσίευση από SifiSMelodicRock »

Αγόρασα το συγκεκριμένο προϊόν διότι μού αρέσει να μού βάζει δαχτυλάκι η κοπέλα μου όταν κάνουμε έρωτα. Μετά συγχωρήσεως! Αλλά αυτός είναι ο λόγος της αγοράς μου.
Ατιμε , πονεσε η σπληνα μου
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14658
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: Θα σέβεστε - παρτ 10

Δημοσίευση από CountRaven »

που αφορούν πέντε άτομα και τους συγγενείς της μπάντας
Ξεκινάμε με αλήθειες.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14658
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: Θα σέβεστε - παρτ 10

Δημοσίευση από CountRaven »

Corum Jhaelen Irsei έγραψε: Κυρ 14 Μάιος 2023, 10:23 Ωραια! τωρα δεν εχω προβλημα να δημοσιοποιησω το μπλογκ μου, με τις κριτικες που εχω κανει σε

χαρτοπετσετες
μανταλακια, τα ξυλινα
πενσες
πανες ακρατειας απο λατινικες χωρες
Λινκ τώρα.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14658
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: Θα σέβεστε - παρτ 10

Δημοσίευση από CountRaven »

Είναι ένας αρκετά μεγάλος, ογκώδης, φακός. Ιδανικός, για μεγάλα χέρια, σαν τα δικά μου. Πολύ εργονομικό το σχέδιό του. Το χέρι μου, τον αγκαλιάζει τέλεια.
Σίγουρα έτρεξε να δει και τα νέα κλιπ Enforcer.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14658
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: Θα σέβεστε - παρτ 10

Δημοσίευση από CountRaven »

Τέλος πιστεύω πως ο φίλος ήδη μας διαβάζει οπότε τον καλώ να συμμετέχει στα γεμάτα κλάση και ποιότητα topics του forgotten-lak.net.
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Απάντηση

Επιστροφή στο “Τα κακώς γενόμενα”