ICED EARTH - Επιστρέφουν με δύο νέα EPs

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Άβαταρ μέλους
SifiSMelodicRock
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: Πέμ 25 Ιουν 2020, 13:28

Re: ICED EARTH - Επιστρέφουν με δύο νέα EPs

Δημοσίευση από SifiSMelodicRock »

aorpanos72 έγραψε: Κυρ 14 Μάιος 2023, 21:27 Αγωνιστής σε τι ...να παραβιάζει το Σύνταγμα;;
Καλά έκανε και η υπόλοιπη μπάντα και η century media. Υπάρχει χαρακτηρισμός για κάτι τέτοιους σαν τον Σάφερ. Δεν χρειάζεται να τον πω και εδώ.
Ε ωραία κολλά τότε μια ταμπέλα να ξεμπερδέψεις να μην χαλάσουμε και τις καρδίες μας ....
Άβαταρ μέλους
SifiSMelodicRock
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: Πέμ 25 Ιουν 2020, 13:28

Re: ICED EARTH - Επιστρέφουν με δύο νέα EPs

Δημοσίευση από SifiSMelodicRock »

SifiSMelodicRock έγραψε: Κυρ 14 Μάιος 2023, 21:45
aorpanos72 έγραψε: Κυρ 14 Μάιος 2023, 21:27 Αγωνιστής σε τι ...να παραβιάζει το Σύνταγμα;;
Καλά έκανε και η υπόλοιπη μπάντα και η century media. Υπάρχει χαρακτηρισμός για κάτι τέτοιους σαν τον Σάφερ. Δεν χρειάζεται να τον πω και εδώ.
Ε ωραία κόλλα τότε μια ταμπέλα να ξεμπερδέψεις να μην χαλάσουμε και τις καρδίες μας ....
Καλά έκανε και η υπόλοιπη μπάντα και η century media. Υπάρχει χαρακτηρισμός για κάτι τέτοιους σαν τον Σάφερ. Δεν χρειάζεται να τον πω και εδώ.
και φυσικά δεν πετάς τους ανθρώπους απ την μια στιγμή στην άλλη επειδή θεωρείς ότι είναι Political incorect
Άβαταρ μέλους
aorpanos72
Δημοσιεύσεις: 2866
Εγγραφή: Τρί 23 Φεβ 2021, 10:04

Re: ICED EARTH - Επιστρέφουν με δύο νέα EPs

Δημοσίευση από aorpanos72 »

Να σε κυνηγάει το fbi δεν σε κάνει political incorrect...σε κάνει παραβάτη του ομοσπονδιακού νόμου.
" When Hairspray Meet Shoulder Pad" Show at Mercury-radio.net
Άβαταρ μέλους
SifiSMelodicRock
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: Πέμ 25 Ιουν 2020, 13:28

Re: ICED EARTH - Επιστρέφουν με δύο νέα EPs

Δημοσίευση από SifiSMelodicRock »

Ναι δεν μας είπες όμως , γιατί αυτοί οι άνθρωποι ξεχυθήκαν στους δρόμους και προκάλεσαν όλα αυτά που προκάλεσαν ; Μήπως επειδή θεωρήσαν ότι το εκλογικό αποτέλεσμα ήταν προϊόν νοθείας άρα καταλύεται και το σύνταγμα το οποίο ανέφερες πρίν ;
Άβαταρ μέλους
aorpanos72
Δημοσιεύσεις: 2866
Εγγραφή: Τρί 23 Φεβ 2021, 10:04

Re: ICED EARTH - Επιστρέφουν με δύο νέα EPs

Δημοσίευση από aorpanos72 »

Και εγώ μεθαύριο θα θεωρήσω ...επειδή έτσι με παπαγαλησαν ότι το αποτέλεσμα είναι νοθευμένο και θα μπω στην βουλή.
" When Hairspray Meet Shoulder Pad" Show at Mercury-radio.net
Άβαταρ μέλους
aorpanos72
Δημοσιεύσεις: 2866
Εγγραφή: Τρί 23 Φεβ 2021, 10:04

Re: ICED EARTH - Επιστρέφουν με δύο νέα EPs

Δημοσίευση από aorpanos72 »

Δεν θα μπω σε πολιτική συζήτηση...το ποιος ήταν ο Σάφερ το ξέραμε με τις Αμερικανιες τύπου when a eagle cry. Ξέρουμε ποιος είναι . Και πως εξελίχθηκε.
" When Hairspray Meet Shoulder Pad" Show at Mercury-radio.net
Άβαταρ μέλους
SifiSMelodicRock
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: Πέμ 25 Ιουν 2020, 13:28

Re: ICED EARTH - Επιστρέφουν με δύο νέα EPs

Δημοσίευση από SifiSMelodicRock »

Μάλλον δεν τα έχεις διαβάσει καλά ,σε αυτές τις εκλογές έγιναν πολλά και διαφορά αίσχη και ποτέ ξανά στην Αμερική δεν υπήρξε τόσο μεγάλη αμφισβήτηση για αποτέλεσμα εκλογών
Άβαταρ μέλους
SifiSMelodicRock
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: Πέμ 25 Ιουν 2020, 13:28

Re: ICED EARTH - Επιστρέφουν με δύο νέα EPs

Δημοσίευση από SifiSMelodicRock »

[/quote]Υπάρχει χαρακτηρισμός για κάτι τέτοιους σαν τον Σάφερ. Δεν χρειάζεται να τον πω και εδώ.
Δεν θα μπω σε πολιτική συζήτηση...

Εσύ βιάστικες να κολλήσεις ταμπέλες ,και φυσικά δεν θα μπούμε σε πολιτική συζήτηση γιατί δεν είναι αντικείμενο του forum
Άβαταρ μέλους
SifiSMelodicRock
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: Πέμ 25 Ιουν 2020, 13:28

Re: ICED EARTH - Επιστρέφουν με δύο νέα EPs

Δημοσίευση από SifiSMelodicRock »

Ούτε να χαλάμε τις καρδίες μας χρειάζεται κολλώντας ταμπέλες .Ωραία άμορφα σε ηπίους τόνους και με επιχειρήματα
Άβαταρ μέλους
aorpanos72
Δημοσιεύσεις: 2866
Εγγραφή: Τρί 23 Φεβ 2021, 10:04

Re: ICED EARTH - Επιστρέφουν με δύο νέα EPs

Δημοσίευση από aorpanos72 »

έχω τα επιχειρήματα...μια χαρά ξέρω τι έγινε στις usa. Άστο. Καλύτερα. Αν θες να πούμε για μουσική ..ότι θες
" When Hairspray Meet Shoulder Pad" Show at Mercury-radio.net
Άβαταρ μέλους
SifiSMelodicRock
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: Πέμ 25 Ιουν 2020, 13:28

Re: ICED EARTH - Επιστρέφουν με δύο νέα EPs

Δημοσίευση από SifiSMelodicRock »

aorpanos72 έγραψε: Κυρ 14 Μάιος 2023, 22:23 έχω τα επιχειρήματα...μια χαρά ξέρω τι έγινε στις usa. Άστο. Καλύτερα. Αν θες να πούμε για μουσική ..ότι θες
Έγινε (είδατε πόσο γρήγορα τα βρίσκουν οι Αοράδες μεταξύ τους :P ), λοιπόν άνοιξε topic για τις 20 πιο underated Αor και commercial Hard Rock μπάντες ever B)
Άβαταρ μέλους
aorpanos72
Δημοσιεύσεις: 2866
Εγγραφή: Τρί 23 Φεβ 2021, 10:04

Re: ICED EARTH - Επιστρέφουν με δύο νέα EPs

Δημοσίευση από aorpanos72 »

Ωραίο τοπικ. Αλλά από αύριο( εκτός αν θες να το ανοίξεις εσύ). Λέω να δω καμία ταινία
" When Hairspray Meet Shoulder Pad" Show at Mercury-radio.net
Άβαταρ μέλους
SifiSMelodicRock
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: Πέμ 25 Ιουν 2020, 13:28

Re: ICED EARTH - Επιστρέφουν με δύο νέα EPs

Δημοσίευση από SifiSMelodicRock »

Έχω ξεχάσει βασικά το τι και πως με τα Forum.Πάλια ήμουν Moderator στο Art Of Sharing site με προσκλήσεις για Private tracker αλλά έχει περάσει καιρός από τότε .Πρέπει να προσαρμοστώ πάλι .....
Άβαταρ μέλους
CountRaven
Δημοσιεύσεις: 14654
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 20:09

Re: ICED EARTH - Επιστρέφουν με δύο νέα EPs

Δημοσίευση από CountRaven »

Παιδιά πολιτικά και πίπες εδώ μέσα, κομμένα. Υπάρχουν παιδιά στο φόρουμ που κάθε μέρα, δίνουν από τον προσκοπικό χρόνο που ΔΕΝ έχουν, για να κρατιέται το forum ζωντανό και να διαβάζουμε όλοι και τίποτα της προκοπής για ΜΟΥΣΙΚΗ. Και ανάθεμα με αν τα 9 στα 10 θέματα / μπάντες / άλμπουμ κτλ που αναφέρουμε εδώ μέσα, τεκμηριωμένα και όμορφα, υπάρχουν άλλου στο Ελληνικό Internet.

Όλη αυτή η προσπάθεια είναι κρίμα να πηγαίνει χαμένη για τα πολιτικά / συνωμοσιολογικά και λοιπά θέματα τα οποία ναι είναι και κόκκινο πανί για την google, η οποία μας ρίχνει στον πάτο.

Οκ ο Σίφης είναι νέο μέλος και δεν έχει προλάβει τα έπη. Όπως για παράδειγμα ότι υπήρχε 20 σελίδες τόπικ για το Ρακούν τον Σάφερ, το οποίο αναγκάστηκα να εξαφανίσω γιατί μας έριχνε στα τάρταρα.

Όποιος θέλει πολιτικά, έχει σε μια εβδομάδα πανηγύρι. Σας έχω και πρόταση ψήφου.
Συνημμένα
345058205_803393547787176_5114958302761404575_n.jpeg
345058205_803393547787176_5114958302761404575_n.jpeg (63.16 KiB) Προβλήθηκε 446 φορές
Ο παλιμπαιδισμός των νεώτερων μπαντών "είμαστε τόσο εκτός σκηνής αλλά ηχογραφούμε για την Metal Blade" μόνο underground δεν είναι. - Zippo190 - Forgotten Scroll Forum - 2018
Άβαταρ μέλους
aorpanos72
Δημοσιεύσεις: 2866
Εγγραφή: Τρί 23 Φεβ 2021, 10:04

Re: ICED EARTH - Επιστρέφουν με δύο νέα EPs

Δημοσίευση από aorpanos72 »

Δεν ξέρω αν αυτό που θέλω να δώσω στην υποψήφια είναι η ψήφος μου ..αλλά κάτι άλλο 🤣🤣
" When Hairspray Meet Shoulder Pad" Show at Mercury-radio.net
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”