Το Καλύτερο Ελληνικό Τραγούδι Όλων Των Εποχών

Φορουμικά παιχνίδια μουσικού περιεχομένου.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Το καλύτερο ελληνικό τραγούδι όλων των εποχών

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

Τείνω προς βαθμο WHITE_KNIGHT οποτε θα κοτσάρω κ γω ένα 7.9 κυρίως για τις αναμνήσεις που ξυπνά το κομμάτι.
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3368
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Το καλύτερο ελληνικό τραγούδι όλων των εποχών

Δημοσίευση από Priamos »

Scrollkeeper έγραψε: Παρ 20 Απρ 2018, 20:22 Τείνω προς βαθμο WHITE_KNIGHT οποτε θα κοτσάρω κ γω ένα 7.9 κυρίως για τις αναμνήσεις που ξυπνά το κομμάτι.
Εχουμε ηδη τις 7 ψηφους. Η δικη σου δεν μετραει και μπορει ο επομενος να ποσταρει κομματι (και κανα φιλοτιμο παιδι γκουχ Rbrigade γκουχ, αν μπορει να βγαλει τους μεσους ορους...)
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Το καλύτερο ελληνικό τραγούδι όλων των εποχών

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

χαχα που πάτε κ τις κρυβεται κ δεν τις είδα. αφού έφαγα ακυράκι, ποστάρω επόμενο :D

They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3368
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Το καλύτερο ελληνικό τραγούδι όλων των εποχών

Δημοσίευση από Priamos »

Λεπτος Θεος, Diphtheria πολυ καλοι, αλλα το συγκεκριμενο δεν ειναι απο τα αγαπημενα μου:
7,5
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Το καλύτερο ελληνικό τραγούδι όλων των εποχών

Δημοσίευση από rbrigade »

Παίδες παράκληση να αναλάβει άλλος τις βαθμολογίες, ακούς Πρίαμε;
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3368
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Το καλύτερο ελληνικό τραγούδι όλων των εποχών

Δημοσίευση από Priamos »

rbrigade έγραψε: Παρ 20 Απρ 2018, 21:59 Παίδες παράκληση να αναλάβει άλλος τις βαθμολογίες, ακούς Πρίαμε;
:~( Την πατήσαμε!!
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Το καλύτερο ελληνικό τραγούδι όλων των εποχών

Δημοσίευση από rbrigade »

Και που 'σαι, θέλω μερακλήδικη δουλειά, ανέβασα ψηλά τον πήχη στο προηγούμενο παιχνίδι!
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3368
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Το καλύτερο ελληνικό τραγούδι όλων των εποχών

Δημοσίευση από Priamos »

rbrigade έγραψε: Παρ 20 Απρ 2018, 22:24 Και που 'σαι, θέλω μερακλήδικη δουλειά, ανέβασα ψηλά τον πήχη στο προηγούμενο παιχνίδι!
Χα,χα...καλά περίμενε. Είμαι ο πρίγκιπας του "άρπα κόλλα".
Πρέπει να πείσω κάνα άλλο ψώνιο ότι είναι μια σημαντική και υπεύθυνη δουλειά που ταιριάζει με τα προσόντα του και θα είναι πολύ σημαντικό asset στο βιογραφικό του.

ΥΓ. Αυτά είναι... Γενοβολά ο κόσμος κουτσουβελα και δεν ξέρει μετά τι να τα κάνει! :D Ψάχνει άλλους να βρει να τα φορτώσει.
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6252
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Το καλύτερο ελληνικό τραγούδι όλων των εποχών

Δημοσίευση από theBox »

Τα φωνητικα του Λεπτου δεν καταφερνουν να σηκώσουν αυτη τη μετρια συνθεση παραπάνω από ένα βαθμό. 6 λοιπον από μένα.
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8722
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Το καλύτερο ελληνικό τραγούδι όλων των εποχών

Δημοσίευση από Zippo190 »

Δεν με τρέλανε νομίζω ότι ο Λεπτός έχει τραγουδήσει πολύ καλύτερα. 7/10.
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3368
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Το καλύτερο ελληνικό τραγούδι όλων των εποχών

Δημοσίευση από Priamos »

Με πεθαινουν τα γονατα και η μεση, αλλα αντε να βγαλω τους μ.ο.

1) Raging Storm-Ode to the sword (Priamos) 8,46
2) Event Horizon X -Along came the winter (starchild) 7,34
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8722
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Το καλύτερο ελληνικό τραγούδι όλων των εποχών

Δημοσίευση από Zippo190 »

αιτούμαι τραγούδι!!!
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3368
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Το καλύτερο ελληνικό τραγούδι όλων των εποχών

Δημοσίευση από Priamos »

Κατσε βρε! Θελουμε αλλες 4 ψηφους ή 8 ωρες για να ληξει ο γυρος. Το αιτημα σας, παντως, καταχωρηθηκε.
Δε με λες...Εσυ που εισαι νεο, ζωηρο, παιδι...μηπως θες να αναλαβεις να βγαζεις μ.ο. /συνολικες βαθμολογιες; Καλα λεφτα, προοπτικες καρριερας και μεγαλος "γυναικομαγνητης". Το εκανε παλιοτερα ο brigade και οι μετοχες του εχουν εκτιναχθει στα υψη.
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8722
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Το καλύτερο ελληνικό τραγούδι όλων των εποχών

Δημοσίευση από Zippo190 »

Priamos έγραψε: Σάβ 21 Απρ 2018, 12:47 Κατσε βρε! Θελουμε αλλες 4 ψηφους ή 8 ωρες για να ληξει ο γυρος. Το αιτημα σας, παντως, καταχωρηθηκε.
Δε με λες...Εσυ που εισαι νεο, ζωηρο, παιδι...μηπως θες να αναλαβεις να βγαζεις μ.ο. /συνολικες βαθμολογιες; Καλα λεφτα, προοπτικες καρριερας και μεγαλος "γυναικομαγνητης". Το εκανε παλιοτερα ο brigade και οι μετοχες του εχουν εκτιναχθει στα υψη.
μετά τις 3/6 που τελειώνουν οι εξετάσεις μου μπορώ ευχαρίστως μέχρι τότε δεν δεσμεύομαι. :toothy:
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3368
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Το καλύτερο ελληνικό τραγούδι όλων των εποχών

Δημοσίευση από Priamos »

Zippo190 έγραψε: Σάβ 21 Απρ 2018, 12:56
Priamos έγραψε: Σάβ 21 Απρ 2018, 12:47 Κατσε βρε! Θελουμε αλλες 4 ψηφους ή 8 ωρες για να ληξει ο γυρος. Το αιτημα σας, παντως, καταχωρηθηκε.
Δε με λες...Εσυ που εισαι νεο, ζωηρο, παιδι...μηπως θες να αναλαβεις να βγαζεις μ.ο. /συνολικες βαθμολογιες; Καλα λεφτα, προοπτικες καρριερας και μεγαλος "γυναικομαγνητης". Το εκανε παλιοτερα ο brigade και οι μετοχες του εχουν εκτιναχθει στα υψη.
μετά τις 3/6 που τελειώνουν οι εξετάσεις μου μπορώ ευχαρίστως μέχρι τότε δεν δεσμεύομαι. :toothy:
Τι εξετασεις βρε!! Ακομα Λυκειο πας, ρε βρεφος;;; Θα μας πανε φυλακη με τις καφριλες που λεμε εδω μεσα!! :D
Μου θυμιζει το clash royale που ειμαι σε μια clan και με ρωτανε τα 10χρονα τι ταξη παω!!! :D :D
Surreal Killer
Απάντηση

Επιστροφή στο “Τα παιδία παίζει”