Hot Νέα!!

Κουβέντες μεταλλικές, απλές και σταράτες...
Άβαταρ μέλους
Metal_Warrior
Δημοσιεύσεις: 1159
Εγγραφή: Τρί 02 Ιαν 2018, 19:18

Hot Νέα!!

Δημοσίευση από Metal_Warrior »

Zippo190 έγραψε: Πέμ 19 Απρ 2018, 19:50 νέο πολύ hot τραγούδι Refuge

ενδιαφέρον!!
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Hot Νέα!!

Δημοσίευση από Priamos »

Αυτο θελει ξεχωριστο thread αλλα βαριεμαι...


Ακομα δεν ξερω πως μου φαινεται. Θελω χρονο να το χωνεψω.
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Hot Νέα!!

Δημοσίευση από rbrigade »

Ωραίο δείγμα και θέλω να πιστεύω ότι παρακάτω γίνεται τσι πτάνας...
Άβαταρ μέλους
Metal_Warrior
Δημοσιεύσεις: 1159
Εγγραφή: Τρί 02 Ιαν 2018, 19:18

Hot Νέα!!

Δημοσίευση από Metal_Warrior »

ισως οχι τοσο hot, αλλα καλό κομμάτι. το σολο γυφτοπάζαρο να μην είχε στο τέλος και θα ηταν μια χαρά

Άβαταρ μέλους
theBox
Δημοσιεύσεις: 6254
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 14:56

Hot Νέα!!

Δημοσίευση από theBox »

Metal_Warrior έγραψε: Κυρ 22 Απρ 2018, 12:12 ισως οχι τοσο hot, αλλα καλό κομμάτι. το σολο γυφτοπάζαρο να μην είχε στο τέλος και θα ηταν μια χαρά

Μα το τέλος είναι το καλύτερο σημειο του κομματιου!!! Το υπόλοιπο μου φάνηκε europower της οκάς.
Εραστής του έντεχνου μεταλλικού ήχου.
Άβαταρ μέλους
manillard
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 18:06

Hot Νέα!!

Δημοσίευση από manillard »

Καλησπέρα, δεν ήξερα που να το ποστάρω για αυτο το αφήνω εδώ.

Ανεβαίνω Αθήνα τις 7 και 8 Μαϊου, αν ενδιαφέρετε κανείς για επανασύνδεση η γνωριμία pm me, θα είμαι δυστιχώς διαθέσιμος μόνο αργά απόγευμα με βραδάκι, αλλά ιδανική ώρα για ποτάκι η φαγάκι :!:

Ελπίζω να μην βγήκε πολύ ροζ o_O
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Hot Νέα!!

Δημοσίευση από rbrigade »

Είσαι άτριχος; :D
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Hot Νέα!!

Δημοσίευση από rbrigade »

Και στα hot νέα κιόλας;;; Πονηρούλη!
Άβαταρ μέλους
Priamos
Δημοσιεύσεις: 3370
Εγγραφή: Δευ 01 Ιαν 2018, 23:06

Hot Νέα!!

Δημοσίευση από Priamos »

rbrigade έγραψε: Τρί 24 Απρ 2018, 23:41 Και στα hot νέα κιόλας;;; Πονηρούλη!
:D
Surreal Killer
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8722
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Hot Νέα!!

Δημοσίευση από Zippo190 »

δυστυχώς πάνε και αυτοί...
Well the time has come.
I started White Wizzard in late 2007 a little over 10 years ago.
With the first line up we crafted a great EP that sadly had too much
talent in one band to last…..
From there….I wrote 4 full length albums I am very proud of and had some fantastically talented musicians
that played on them.
Regardless of the internet bullshit written about me or the band, it was formed in the spirit of the music I loved and
nothing more.
It has always been about the music to me.
I feel all of our work has been world class and not only do I feel it is the best and most consistent in the “classic metal revival” genre so to speak…
But I feel our last and final album Infernal Overdrive can hang with anything put out the past 20 years in rock and metal.
I am very proud of the work this project has done. I feel it can and will stand the test of time.
But time does pass and some things run their course.
So unfortunately I have to announce that White Wizzard is over.
There will be no more albums or live shows. The last album is it. I am glad we got to do it.
I am proud of the latest video for Chasing Dragons and I wish all members of the band past and present well
in their musical and personal journeys.
For me, a new ticket and a new ride must be bought and taken.
So as this journey ends, a new one begins.
This will be my last post about this. It is time to end Jon Leon as well.
Keep making music and loving it, because there is not much else in this world that is as real and special.
All the best and to the fans, thank you.
Jon Leon

μέχρι να ξαναεμφανιστούν....
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
Scrollkeeper
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 5979
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2017, 19:30
Επικοινωνία:

Hot Νέα!!

Δημοσίευση από Scrollkeeper »

manillard έγραψε: Τρί 24 Απρ 2018, 22:56 Καλησπέρα, δεν ήξερα που να το ποστάρω για αυτο το αφήνω εδώ.

Ανεβαίνω Αθήνα τις 7 και 8 Μαϊου, αν ενδιαφέρετε κανείς για επανασύνδεση η γνωριμία pm me, θα είμαι δυστιχώς διαθέσιμος μόνο αργά απόγευμα με βραδάκι, αλλά ιδανική ώρα για ποτάκι η φαγάκι :!:

Ελπίζω να μην βγήκε πολύ ροζ o_O
Τζόρτζ λογικά θα είμαι Αθήνα, οπότε βλέπουμε το πρόγραμμα 1-2 μερες πριν κ κανονίζουμε ;) Αν φέρεις παγωτό χαρούπι/καρύδα θα έρθει κ ο Ζίπος θαρρώ :P
They shall grow not old, as we that are left grow old: Age shall not weary them, nor the years condemn. At the going down of the sun and in the morning, We will remember them.
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8722
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Hot Νέα!!

Δημοσίευση από Zippo190 »

Scrollkeeper έγραψε: Τετ 25 Απρ 2018, 11:26
manillard έγραψε: Τρί 24 Απρ 2018, 22:56 Καλησπέρα, δεν ήξερα που να το ποστάρω για αυτο το αφήνω εδώ.

Ανεβαίνω Αθήνα τις 7 και 8 Μαϊου, αν ενδιαφέρετε κανείς για επανασύνδεση η γνωριμία pm me, θα είμαι δυστιχώς διαθέσιμος μόνο αργά απόγευμα με βραδάκι, αλλά ιδανική ώρα για ποτάκι η φαγάκι :!:

Ελπίζω να μην βγήκε πολύ ροζ o_O
Τζόρτζ λογικά θα είμαι Αθήνα, οπότε βλέπουμε το πρόγραμμα 1-2 μερες πριν κ κανονίζουμε ;) Αν φέρεις παγωτό χαρούπι/καρύδα θα έρθει κ ο Ζίπος θαρρώ :P
Πιθανών να μπορώ μια από τις δύο ημέρες, δεν δεσμεύομαι αλλά θα προσπαθήσω να είμαι αν κανονίσετε κάτι για αργά το απόγευμα. Παγωτο χαρούπι επιβάλλεται. :roll:
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Άβαταρ μέλους
rbrigade
Δημοσιεύσεις: 5038
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 23:54

Hot Νέα!!

Δημοσίευση από rbrigade »

Zippo190 έγραψε: Τετ 25 Απρ 2018, 00:49 δυστυχώς πάνε και αυτοί...
Ρε παιδιά όσοι έχετε κονέ Αμέρικα κάντε κάτι να του βρούμε γκόμενα γιατί μας έχει γαμήσει με τα διαλάμε/ξαναφτιαχνόμαστε....
Άβαταρ μέλους
manillard
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Κυρ 31 Δεκ 2017, 18:06

Hot Νέα!!

Δημοσίευση από manillard »

Scrollkeeper έγραψε: Τετ 25 Απρ 2018, 11:26
manillard έγραψε: Τρί 24 Απρ 2018, 22:56 Καλησπέρα, δεν ήξερα που να το ποστάρω για αυτο το αφήνω εδώ.

Ανεβαίνω Αθήνα τις 7 και 8 Μαϊου, αν ενδιαφέρετε κανείς για επανασύνδεση η γνωριμία pm me, θα είμαι δυστιχώς διαθέσιμος μόνο αργά απόγευμα με βραδάκι, αλλά ιδανική ώρα για ποτάκι η φαγάκι :!:

Ελπίζω να μην βγήκε πολύ ροζ o_O
Τζόρτζ λογικά θα είμαι Αθήνα, οπότε βλέπουμε το πρόγραμμα 1-2 μερες πριν κ κανονίζουμε ;) Αν φέρεις παγωτό χαρούπι/καρύδα θα έρθει κ ο Ζίπος θαρρώ :P
πέρφεκτ! μιλάμε ξανά απ'βδομάδας!
Άβαταρ μέλους
Zippo190
Δημοσιεύσεις: 8722
Εγγραφή: Σάβ 30 Δεκ 2017, 22:12

Hot Νέα!!

Δημοσίευση από Zippo190 »

manillard έγραψε: Τετ 25 Απρ 2018, 21:55
Scrollkeeper έγραψε: Τετ 25 Απρ 2018, 11:26
manillard έγραψε: Τρί 24 Απρ 2018, 22:56 Καλησπέρα, δεν ήξερα που να το ποστάρω για αυτο το αφήνω εδώ.

Ανεβαίνω Αθήνα τις 7 και 8 Μαϊου, αν ενδιαφέρετε κανείς για επανασύνδεση η γνωριμία pm me, θα είμαι δυστιχώς διαθέσιμος μόνο αργά απόγευμα με βραδάκι, αλλά ιδανική ώρα για ποτάκι η φαγάκι :!:

Ελπίζω να μην βγήκε πολύ ροζ o_O
Τζόρτζ λογικά θα είμαι Αθήνα, οπότε βλέπουμε το πρόγραμμα 1-2 μερες πριν κ κανονίζουμε ;) Αν φέρεις παγωτό χαρούπι/καρύδα θα έρθει κ ο Ζίπος θαρρώ :P
πέρφεκτ! μιλάμε ξανά απ'βδομάδας!
κανονίστε όμως για κανένα μαγαζί με νέους στο hot κέντρο, όχι παπουδίστικο ζαχαροπλαστείο για παντρεμένους :D
@CountRaven δεν ήθελα να το πω αλλά με αναγκάζεις, μια κλανιά του Adams και μια έστω και λάθος νότα από το μπάσο του Demaio εξαϋλώνουν 20 Prequelle στην καθισιά τους.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Heavy metal καταστάσεις...”